Merhaba,

30 Mart 2014 yerel seçimleri ile seçtiğimiz yöneticilerimizin her birisinin seçilirken verdikleri hizmet vaatleri var....

hangi partiden seçimlere katılmış oldukları artık önemli değil... çünkü onlar ayırım yapmadan hepimize hizmet etmek üzere makamlarına yerleştiler...

bakalım vaatlerini başarıyla yerine getirecekler mi? vatandaşların güvenine layık olacaklar mı?

vatandaşların da, tüm seçilmişlerden "daha güzel ve daha iyi yaşamak" için beklentileri var....

yapılan ve yapılmayanlarla ilgili eleştiri ve uyarıları da olacaktır...

vatandaşların önerileri de olacaktır... çünkü o yerelde yaşayan onlar...

bütün bunları burada toplamak amacımız...

bulunduğunuz yereldeki sorunlarınızı, beklentilerinizi ve önerilerinizi muhtar@bloglarmahallesi.com adresine bir mail atarak bize ulaştırın yayınlayalım...

sonra da, üzerinde hep birlikte yorumlar yapalım...
yetkililere duyurmaya çalışalım... onlara yardımcı olalım....4/01/2014

Yılmaz Büyükerşen seçim vaatleriEskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi vaatleri:

Turizm potansiyelini daha da artıracak projelerimiz var, ayrıca arkeolojik değerlerini ortaya çıkaracağız. 


* "yeni mahallelere konulacak tramvay seferleri olacak. Bu konuda hızlı bir çalışma var. "


* "Büyükşehir Yasası ile 400 köy ve 12 ilçe bağlandı. Eskişehir’e Afyon ve Kütahya’dan daha uzak olan köylerim, ilçelerim var. Onların altyapısına, kalkınmasına yönelik projelerim olacak."


“ Bugüne kadar kentimize ne hizmet ettiysek şimdi aynı hizmeti mahalleye dönüşen köylerimize de edeceğiz. Köy projelerimizle köylerimizi de kalkındırarak köylümüzü hasret kaldığı hizmetle kavuşturacağız.” 


* " Ne yazık ki son dönemde köylümüz giderek fakirleşti, köyler boşalmak üzere. Köylümüz yeniden milletin efendisi olmalıdır” diyor ve ekliyor.

“Bundan 10-15 yıl sonra köylerimizdeki tarlaları bile işleyecek insan bulunamayacak. Bu çok büyük bir tehlike.”

*"Seyitgazi-Kırka'nın problemlerin çözerek tekrar cazibe merkezi haline getireceğiz. Kırka'nın büyük değeri olan bor madeninin özelleştirilmemesi için elimizden geleni yapacağız. Genel seçimlerde CHP iktidar olursa Kırka'yı tekrar belediyesine kavuşturacağız ve lçe olması için elimizden geleni yapacağız."


*" Seyitgazi ve Frigya arasında kalan Kırka'nın turizm geçiş noktası olarak cazibe merkezi haline getirebiliriz.  Kırka'nın müthiş kilimlerini dünyaya tanıtmak gerek. Böylece Kırka'lı hanımlar ekonomik özgürlük kazanacak ve aile bütçelerine katkı sağlayabilecekler."


* "Kırka sağlıklı içme suyuna kavuşacak."bildiğiniz diğer vaatlerini de yorum bırakarak ekleyebilirsiniz....Hiç yorum yok:

Yorum Gönder